Now Reading:
Župan Koren čestitao Svjetski dan učitelja te poručio: “Hvala Vam što predanim zalaganjem i entuzijazmom stvarate zajednicu svijetle budućnosti!”
Full Article 1 minutes read

Župan Koren čestitao Svjetski dan učitelja te poručio: “Hvala Vam što predanim zalaganjem i entuzijazmom stvarate zajednicu svijetle budućnosti!”

Povodom Svjetskog dana učitelja koprivničko – križevački župan Darko Koren uputio je prigodnu čestitku svim djelatnicima u prosvjeti i obrazovanju, a koju u cijelosti prenosimo:

“Poštovane učiteljice i učitelji, profesorice i profesori,

Danas obilježavamo Svjetski dan učitelja i tim povodom želim Vam u ime Koprivničko – križevačke županije i u svoje osobno ime najiskrenije čestitati dan u kojem slavimo Vaš rad na kojem se temelji razvoj našeg društva.

Županija svojim brojnim projektima, programima i investicijama pokazuje da je obrazovanje među najvišim prioritetima na kojem temeljimo razvoj naše zajednice, a dokaz tome su i velika kapitalna ulaganja poput izgradnje pet školskih sportskih dvorana u našim općinama te Županijski Centar kompetentnosti u Koprivnici i Đurđevcu kojim mijenjamo sliku strukovnog obrazovanja. Nastavit ćemo s ulaganjima i u narednom razdoblju kako bi još više unaprijedili obrazovne uvjete za svu našu djecu, na korist cijele zajednice, kao i društva u cjelini.

Hvala Vam što predanim zalaganjem, entuzijazmom i strpljenjem u sinergiji s učenicima stvarate zajednicu svijetle budućnosti.

Sretan Vam Svjetski Dan učitelja!”

www.sjever.hr
05.10.2022.

Input your search keywords and press Enter.