Varaždin dominirao u Osijeku i osvojio bod – Postonjski odvezen sa stadiona u kolima hitne pomoći
Full Article 1 minutes read

U 5. kolu SuperSport HNL, momčad Varaždina večeras je gostovala u Osijeku kod istoimenog domaćina, a s Gradskog se vrta vraća s jednim, ali vrijednim bodom.

Osijek-Varaždin 2:2

Početni sastavi:

Osijek: Ivušić, Škorić, Miloš, Jurčević, Jugović, Janjić, Barišić, Brlek, Fućak, Caktaš, Mierez
Varaždin: Zelenika, Pellumbi, Lamine Ba, Urata, Stanić, Elezi, Postonjski, Teklić, Peco, Herrera, Šego

Prvi gol na susretu u drugom je poluvremenu, točnije u 57. minuti za Osijek postigao Jugović, no 11. minuta kasnije šok za domaće navijače – na 1:1 izjednačio je Brodić.
Za novo vodstvo Osijeka u 77. minuti zabio je Beljo, a nakon pet minuta uslijedilo je novo izjednačenje – za 2:2 zabio je Perić i taj je rezultat ostao do kraja susreta.

Na utakmici je, nažalost, teško ozlijeđen kapetan Varaždina Igor Postonjski. Nakon duela s Caktašom, s bolnom je grimasom ostao ležati na travnjaku, Liječnici su odmah ušli, a Postonjski je, uz veliki pljesak s tribina, odvezen sa stadiona u kolima hitne pomoći.