NOVA POBJEDA Varaždinci u Sesvetama napravili velik korak prema Prvoj HNL
Full Article 50 second read

U sklopu 28. kola Druge HNL, NK Varaždin je pobjedom protiv zagrebačkih Sesveta napravio velik korak prema povratku u elitni nogometni rang.

Iako je domaćin poveo u 11. minuti utakmice pogotkom Vujanića s bijele točke, Varaždinci već minutu kasnije golom Belcara izjednačavaju rezultat. Za vodstvo od 2:1 zabija Senić u 36. minuti utakmice.

Ubrzo nakon povrata s predaha pada još jedan pogodak. Za vodstvo Varaždina od velikih 3:1 zabija Brodić u 62. minuti utakmice, no dvije minute kasnije zabija Stojanović. Pobjedom od 3:2 Varaždin je zadržao prvu poziciju na ljestvici Druge HNL, a u odnosu na drugoplasirani NK Rudeš ima čak 4 boda prednosti.

Do kraja prvenstva još su dva kola, a sljedeća utakmica na rasporedu je iduće nedjelje s početkom u 17 sati kada na varaždinski stadion dolazi momčad Dugopolja.