Now Reading:
Župan Posavec i gradonačelnica Cividini oduševljeni zlatom Filipa Udea: Naš srebrni olimpijac i u 35. godini pokazuje da i dalje pripada svjetskom vrhu
Full Article 1 minutes read

Filip Ude osvojio je u subotu zlato na konju s hvataljkama na Svjetskom kupu u Cottbusu, a čestitke na sjajnom uspjehu stižu sa svih strana.

Međimurski župan Matija Posavec na svojem je Facebook profilu istaknuo da odlične vijesti iz Cottbusa stižu u godini kada Međimurje nosi titulu Europske regije sporta čiji je ambasador upravo Filip.

„Naš srebrni olimpijac i u 35. godini pokazuje da i dalje pripada svjetskom vrhu. U Cottbusu je u svom 63. finalu na Svjetskom kupu u karijeri osvojio 17. medalju, a ovo mu je ukupno 4. zlato. Od posljednjeg zlata na SK za njega, prošlo je osam godina. Čestitke Filipu i njegovom timu!”, napisao je Posavec.

I čakovečka gradonačelnica Ljerka Cividini oduševljena je Filipovim uspjehom.
„Nakon što je kao 4. izborio svoje 63. finale karijere na turnirima Svjetskog kupa, Filip Ude danas je osvojio Svjetski kup u Cottbusu na konju s hvataljkama! Bravo Fićo!!
Čestitam našem ambasadoru Međimurja kao EU regije sporta, članu čakovečkog gimnastičkog kluba Marijan Zadravec Macan”, napisala je Cividini.