KAKVA TEKMA! NK Varaždin preuzeo prvo mjesto na tablici Druge HNL
Full Article 50 second read

Danas je odigrana utakmica 13. kola Druge HNL na gradskom stadionu Varaždin. Drugoplasirani NK Varaždin i devetoplasirani NK Sesvete odigrali su borbenu utakmicu za nove vrijedne bodove.

NK Varaždin je na domaćem terenu tražio pozitivan rezultat protiv NK Sesvete pa je shodno tome već pri početku utakmicu preuzeo stvar u svoje ruke! Unatoč borbi u prvih par minuta, Patrik Mijić iz NK Sesveta zabija gol. NK Varaždinu lopta prelazi preko suparničkog gola, pa Varaždinci s negativnim rezultatom odlaze na predah.

Ipak, u drugom je poluvremenu Varaždin napadački nastavio igru. Tada je Igor Postonjski iz slobodnog udarca s 35 metara postignuo gol pa Varaždin izjednačuje rezultat.

Desetak minuta kasnije, u 86-oj minuti Michele Šego je zakucao gol i NK Varaždinu s rezultatom od 2:1 osigurao pobjedu čime je zauzeto vodstvo na prvenstvenoj ljestvici Druge HNL.