Now Reading:
Hrvanje: Petraču, Runcu i Vindiji mlađeseniorski državni naslovi
Full Article 2 minutes read

Hrvači varaždinske Vindije osvojili su šest medalja i ekipni naslov na Prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore, U23, održanom u Zagrebu, gdje je nastupilo 67 natjecatelja iz 15 klubova.

Sudjelovalo je 12 Vindijinih hrvača koji su osvojili dva zlata, jedno srebro i tri bronce te ekipni naslov.

U kategoriji do 63 kilograma Luka Fajfarić je izgubio borbu za treće mjesto, a Filip Kolarić završio je bez plasmana. U kategoriji do 72 kg Nikola Bogović završio je bez plasmana, a u kategoriji do 77 kg Ivica Florijanić je bio treći, dok je Marin Šimek izgubio borbu za treće mjesto.

U kategoriji do 82 kg Sebastijan Petrač bio je prvi, a Ivan Bedeković treći. U kategoriji do 87 kg Jan Siročić je završio bez plasmana, dok je u kategoriji do 97 kg Nikola Conar bi drugi.

U kategoriji do 130 kg Petar Runac je bio prvi, Leon Meštrić treći, a Dario Majcog je završio bez plasmana.

Vindija je osvojila ekipno prvo mjesto.

– Ovi su rezultati očekivani. To je generacija koja je osvojila i ligu prošle godine. Očekivali smo dobre rezultate, nadali se tom prvom mjestu i to smo ostvarili – izjavio je trener varaždinskih hrvača Andrija Barić.