Lokomotiva bolja od Varaždina, Slaven Belupo siguran protiv Istre
Full Article 50 second read

U utakmici 32. kola HT Prve lige Lokomotiva je pobijedila Varaždin s 2:0 te tako ostvarila važnu pobjedu u borbi za drugo mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka.

Strijelci za domaću momčad bili su Indrit Tuci u 45. minuti te Kristijan Jakić u 85.

Varaždin se trenutno nalazi na 8. mjestu ljestvice 1. HNL s 27 bodova. Iza njega je Istra s 23 te Inter sa 17 bodova, a ispred Slaven Belupo s 34 koji je danas pobijedio Istru.

Nogometaši Slaven Belupa ostvarili su uvjerljivu pobjedu, a prvo poluvrijeme bilo je dovoljno za uvjerljivih 3:0. Mrežu gostiju pogađali su Zirdum, kojem je ovo bio prvijenac u karijeri, Krstanović koji je postigao svoj 99. gol u karijeri i Jeffren koji se po prvi puta upisao u strijelce u dresu našeg kluba.