Varaždinski trener, nekadašnji strateg Dinama, dobio novi otkaz. Za smjenu saznao usred intervju na TV

branko ivanković

Zanimljiv hrvatski ‘obračun’ s posljedicama vidjeli su gledatelji u Saudijskoj Arabiji. U trećem prvenstvenom kolu Al Ahli Branka Ivankovića ugostio je Al Wehdu koju vodi Mario Cvitanović. Nakon prva dva kola Ivankovićeva je momčad imala četiri boda, Cvitanovićeva je bila bez bodova, Ali Ahli je na svom terenu bio favorit. – piše Jutarnji.hr.

No, momčad Marija Cvitanovića uzela je tri boda (1:2) u napetoj utakmici. Povela je Al Wehda do poluvremena 0:2, domaćini su u 66. minuti promašili kazneni udarac, a Cvitanovićevoj momčadi VAR je u jednoj dvojbenoj situaciji poništio pogodak. Al Ahli je nakon svega uspio tek smanjiti rezultat u šestoj minuti sudačke nadoknade, a nakon utakmice čelnici kluba uručili su otkaz Branku Ivankoviću.

Iz Saudijske Arabije dolaze i vijesti da je Ivanković za to da je smijenjen saznao u – TV-emisiji.

Komentator ga je upitao kako komentira odluku uprave kluba o tome da više nije njihov trener, a Ivanković mu je odvratio: ‘Kako to mislite?’ Bio je potpuno zbunjen…