Bednja drugi finalist Kupa ŽNS
Full Article 1 minutes read

nk bednja

Bednja se pridružila Varaždinu u finalu nogometnog Kupa ŽNS-a. I u uzvratnoj utakmici, odigranoj u Nedeljancu, pobijedili su rezultatom 2:0. Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu kada su mrežu Mikića pogodili Ante Ivančić i Holi. Sudac Ivan Slunjski imao je pune ruke posla. Svakoj momčadi podijelio je po tri žuta kartona, a igračima Nedeljanca i dva crvena. Prvi je dobio pričuvni igrač Matija Blaži u 41. minuti jer je prijetio i psovao glavnog i pomoćnog suca, a drugi crveni karton zaradio je Nikola Žmegač, kao drugi žuti, u 77. minuti utakmice.

Nedeljanec – Bednja 0:2 (0:2)
Nedeljanec- igralište Nedeljanca. Gledatelja: 250. Sudac: Ivan Slunjski (Varaždin), pomoćnici: Fajfarić, Šprem.
Strijelci: 0:1 Ante Ivančić (22), 0:2 Holi (39).
Nedeljanec: Mikić, Škvarić (Đunđek), Gazdek, Žmegač, Matučec, Kovačić (Bistrović), Levatić (Štefulj), Hanžek, Rog, Hruškar (Gredelj), Glavaš (Buden).
Bednja: Medved, Puškadija, Šinjori (Bosilj), Holi, Mrko Lučić, Žugec, Đurin, Daševci, Kulji (Prstec), M. Ivančić (Šantek), A. Ivančić (Matija Lučić).